Anglická korekturní služba

book with magnifying glass

get English proofreading and editing button

Přejete si kvalitní angličtinu bez chyb?

Společnost ProofreadingServices.com vám ráda pomůže. Jsme jedním z hlavních globálních poskytovatelů v oblasti online korekturních a editorských služeb anglickojazyčných textů, spoluopracujeme s akademiky a profesionály napříč celým světem. Ať už potřebujete korekturu akademické angličtiny, korekturu obchodního textu či dodatečnou editorskou službu, naši oceňovaní korektoři a editoři jsou k vašim službám pro typ anglického textu který je potřeba.

[Přejete si znát naše sazby za anglické korektury? Získejte přehlednou nabídku zdarma.]

Úroveň naší práce velmi ovlivní aspekt, jak budete přijati v profesionální či akademickém prostředí.   Tvorba dokumentů, napsaných správnou angličtinou určitě upevní váš status napříč přislušným oborem. Naši profesionální angličtí korektoři naleznou všechny chyby v oblasti gramatiky, hláskování, skloňování, formátování, volby termínů a samozřejmě větných struktur. Upravíme váš anglický text tak, aby vaše práce získala zasloužené ocenění.

Jsou naše korekturní služby anglických textů pro vás vhodné?

Představte si situaci: Strávili jste již hodiny nad vaším anglickým článkem, který chcete zvěřejnit v prestižním akademickém časopise. Potřebujete aby váš anglický text zněl správně, protože se nechcete znemožnit před vašimi akademickými spolupracovníky a kolegy. Uzávěrka se rychle blíží – do 48 hodin. Potřebujete pomoc, a to rychle.

Víme jak se podobná situace může stát stresující. Také jsme to zažili. Proto jsme aktuálně vytvořili naše příhodné služby na míru s maximální rychlostí zpracování.   Potřebujete vaše dokumenty mít zpět v několika dnech? Není to problém. V několika hodinách? Ani to není problém.

Pošlete nám vaši dokumentaci a uvolněte se. O zbytek se postaráme my.

[Začít s objednávkou zde.]

Jak moc jsme dobří?

Naši prvotřídní korektoři a editoři jsou rodilí anglicky hovořící mluvčí s odborným pozadím v oblasti profesionálního psaní, editorské činnosti a korektur překladů. Mnoho z nich jsou již penzionovaní profesoři angličtiny či vědeckých oborů s mnoha lety zkušeností s aktivním přispíváním do prestižních akademických časopisů. Každý člen našeho týmu prošel mimo jiné důkladnou sadou korekturních a editorských testů. Jsme přísnější než Univerzita v harwardu, protože přijímáme pouze každého 200-ho žadatele. Naši korektoři jsou vynikající v tom co dlouhodobě dělají, a ví jak správně pomoci vašemu anglicky psanému textu.

Přejete si zdarma vzorek anglické korektury?

Rozumíme tomu, že můžete být situováni tisíce mil od našeho ústředí v USA, a že si můžete přát získat vzorek naší práce před tím, než dojde k objednávce placené zakázky. Získejte zdarma vzorek práce našeho korektora přímo na vašem textu, aby bylo evidentní, jak silně můžeme pomoci zdokonalit vaše texty:

[Získat zdarma vzorek korektury.]

Poznámka: Zbytek našich webových stránek je zpracován v angličtině. Koneckonců, jsme angličtí korektoři!

Jste připraveni na spolupráci s anglickými korektory?

[Objednat zde.]