Veebipõhine inglise keele korrektuur ja toimetamine

hands typing on a laptop

get English proofreading and editing button

Kas soovite veatut ingliskeelset teksti?

ProofreadingServices.com täidab teie soovi. Oleme maailma juhtiv veebipõhise inglise keele korrektuuri- ja toimetamisteenuse pakkuja ja teeme koostööd akadeemikute, ettevõtete ja autoritega enam kui 90 riigis. Meie auhinnatud korrektorid teevad vajalikud parandused ükskõik millises tekstis, olgu teil tarvis akadeemilise teksti, äridokumendi või käsikirja korrektuuri või kasvõi ingliskeelse resümee toimetamist.

[Soovite tutvuda inglise keele korrektuuri hindadega? Küsige tasuta hinnapakkumist.]

Teie kirjutiste kvaliteet mõjutab teile tööalases või akadeemilises keskkonnas antavat hinnangut. Korrektses inglise keeles kirjutamine tõstab teie erialast mainet. Meie professionaalsed inglise keele korrektorid leiavad tekstist üles grammatika-, õigekirja-, vormistus-, sõnavaliku-, lausestruktuuri- ja muud vead. Meiepoolne inglise keele korrektuur tagab teie tööle väärilise tunnustuse.

Kas meie inglise keele korrektuuri ja toimetamise teenus on teie jaoks?

Kujutage ette, et olete näinud tundide viisi vaeva ingliskeelse artikli kallal, mida soovite esitada avaldamiseks tuntud teadusajakirjas. Tekst peab olema korrektses inglise keeles, kuna te ei soovi teiste akadeemikute ees häbisse jääda. Tähtaeg aina läheneb – jäänud on vaid 48 tundi. Vajate abi – ja seda kiiresti.

Me teame, kui pingeline võib selline olukord olla. Oleme selle ise läbi elanud. Seetõttu olemegi oma teenuse lihvinud võimalikult mugavaks ja kiireks. Vajate dokumenti paari päeva jooksul? Pole probleemi. Mõne tunni jooksul? Saame ka sellega hakkama.

Saatke meile oma dokument ja lõõgastuge. Hoolitseme ülejäänu eest ise.

[Esitage korrektuuri ja toimetamise tellimus siin.]

Märkus: pakume ka tõlketeenust. Tõlketeenust saab tellida siin.

Kui professionaalne on meie inglise keele korrektorite tiim?

Meie asjatundlikud korrektorid ja toimetajad räägivad inglise keelt emakeelena ning on elukutselise kirjutamise, korrektuuri ja toimetamise taustaga. Mitmed neist on varasemalt olnud inglise keele ja teadusvaldkonna professorid, kel on aastatepikkune juhtivatele teadusajakirjadele artiklite kirjutamise kogemus. Iga meie meeskonna liige on läbinud ranged korrektuuri ja toimetamise testid. Palkame vaid ühe igast 300st inglise keele korrektori kandidaadist – oleme valivamad, kui Harvardi ülikool. Meie korrektorid teevad suurepärast tööd ja teavad, milliseid parandusi teie ingliskeelses tekstis teha. 

Soovite tasuta inglise keele korrektuuri näidist?

Mõistame, et võite viibida meie Ameerika Ühendriikides asuvast peakorterist tuhandete kilomeetrite kaugusel – ehk soovite enne tasulise tellimuse esitamist näidist meie tööst. Tellige tasuta näidis ja vaadake ise, kuidas meie korrektorid saavad teie kirjutise kvaliteeti parandada:

[Tellige tasuta korrektuurinäidis siin.]

Märkus: ülejäänud osa meie veebisaidist on inglise keeles. Oleme ju ikkagi inglise keele korrektorid!

Kas olete valmis meie inglise keele korrektorite ja toimetajatega koostööd tegema?

[Esitage inglise keele toimetamise tellimus siin.]