Profesionální online překladatelské služby

Czech Translation Services

ProofreadingServices.com nabízí profesionální překladatelské služby z češtiny do angličtiny, z angličtiny do češtiny a v mnoha dalších jazykových párech. I když jsme známí především svými anglickými korekturami a editorskými službami pro akademickou sféru, uchazeče o zaměstnání, podnikatele a autory z celého světa, naše překladatelské služby využívající výhradně lidský překlad rovněž naplňují náš závazek k vysoce kvalitní práci, fantastickému zákaznickému servisu a dostupným cenám.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na překlad.

Jaké překladatelské služby nabízíme?

Chystáte se publikovat v anglicky mluvící zemi, anglickém časopise či deníku nebo něco jiného? Nabízíme překlad z češtiny do angličtiny se samostatnou korekturou provedenou naším anglickým týmem.

Chcete svůj obsah zpřístupnit miliardám lidí po celém světě, kteří nemluví anglicky? Nabízíme překlad z angličtiny do češtiny, maďarštiny, španělštiny a dalších jazyků.

Specializujeme se na …

  • Akademické překlady. Náš tým zajistí překlad vašich novinových článků, výzkumných prací a disertačních či diplomových prací do angličtiny či z angličtiny do češtiny, abyste mohli publikovat více a rozšířit dopad své práce.
  • Obchodní překlady. Překlad webových stránek vaší společnosti, blogových příspěvků, marketingových materiálů a dalšího obchodního obsahu je klíčem k růstu vaší firmy a vydělávání dalších peněz.
  • Literární překlady. Tvrdě jste pracovali na svém rukopisu – románu, monografii nebo scénáři. Profesionální překladatelské služby vám mohou zajistit mnoho dalších čtenářů a umožnit publiku po celém světě těšit se z vaší práce.

Tým jazykových profesionálů společnosti ProofreadingServices.com již přeložil tisíce dokumentů pro spokojené zákazníky v Praze, Ostravě a Brně a po celém světě. Na rozdíl od jiných překladatelských společností nabízíme spolu s překladatelskými službami z češtiny do angličtiny rovněž anglické korektury a zajišťujeme tak, že přeložené dokumenty znějí, jako by byly napsány rodilým mluvčím.

Kdo jsme?

Překladatelé společnosti ProofreadingServices.com disponují znalostmi a zkušenostmi, díky nimž dovedou přesně přeložit váš text, a přitom zachovat váš hlas a styl. Protože naši čeští překladatelé se specializují na řadu předmětů - od komunikace po neurovědu - váš projekt bude vždy přidělen členovi týmu, který je dobře obeznámen s vaší oblastí. Takže ať už potřebujete přeložit do či z angličtiny křesťanskou knihu, disertační práci nebo životopis, můžete se spolehnout, že náš tým českých překladatelů zajistí vysoce kvalitní překlad vašeho projektu.

Proč zvolit překladatelské služby do/z češtiny?

Společnost ProofreadingServices.com usnadňuje autorům po celém světě spojení s nejlepšími překladateli a anglickými korektory. Naše cenově dostupné a přesné překladatelské služby pro firmy, akademické pracovníky a autory vám pomohou oslovit nové čtenáře a expandovat na mezinárodní trhy, bez ohledu na jazyk nebo téma. Jsme hrdí na vysokou úroveň kvality, kterou dosahují naši profesionální překladatelé, a zaručujeme vám, že s naší prací budete spokojeni.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na překlad.