Profesionāli tulkošanas pakalpojumi tiešsaistē

Latvian Translation Services

ProofreadingServices.com piedāvā profesionālus tulkošanas pakalpojumus latviešu valodā no angļu valodas, no angļu valodas latviešu valodā kā arī citās valodu kombinācijās. Lai gan mūs vislabāk pazīst angļu valodas korektūras un rediģēšanas pakalpojumu dēļ, ko mēs nodrošinām akadēmiķiem, darba meklētājiem, uzņēmējiem un autoriem no visas pasaules, mūsu tulkošanas pakalpojumi turpina nodrošināt kvalitatīvu darbu, fantastisku klientu apkalpošanu un pieejamas cenas.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu tulkojuma cenu.

Kādus tulkošanas pakalpojumus mēs piedāvājam?

Vai vēlaties publicēt rakstu angļu valodā angliski runājošās valsts žurnālā vai kaut ko citu? Mēs piedāvājam tulkojumu no latviešu uz angļu valodu ar atsevišķu korektūru, ko nodrošina mūsu angļu valodas lietpratēju komanda.

Vai vēlaties savu saturu padarīt pieejamu miljardiem cilvēku visā pasaulē, kuri nerunā angliski? Mēs piedāvājam tulkojumu no angļu valodas uz latviešu, rumāņu, dāņu un citām valodām.

Mēs specializējamies ...

  • Akadēmiskā materiāla tulkošanā. Ļaujiet mūsu komandai profesionāli iztulkot jūsu žurnālu rakstu, pētnieciskos darbus, disertācijas un tēzes angļu valodā vai no angļu valodas latviešu valodā, lai jūs varētu publicēt darbus plašākai auditorijai un paplašināt sava darba ietekmi.
  • Biznesa materiālu tulkošanā. Uzņēmuma tīmekļa vietnes, emuāru ierakstu, mārketinga materiālu un cita biznesa satura tulkošana ir biznesa izaugsmes un lielākas peļņas atslēga.
  • Literārā tulkošanā. Jūs esat smagi strādājis pie sava manuskripta, neatkarīgi no tā, vai tas ir romāns, memuāri vai scenārijs. Profesionāli tulkošanas pakalpojumi, ko sniedz noteiktās jomas lietpratējs, var krasi palielināt jūsu lasītāju skaitu un ļaut globālai auditorijai iepazīties ar jūsu darbu.

Tīmekļa vietnes ProofreadingServices.com valodu ekspertu komanda ir pārtulkojusi tūkstošiem dokumentu klientiem, kas atrodas Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un visā pasaulē. Atšķirībā no citiem tulkošanas uzņēmumiem, mēs piedāvājam korektūru angļu valodā, ko nodrošina mūsu tulkošanas komandas profesionāļi, no latviešu uz angļu valodu, lai sagatavotu dokumentus, kas izklausās tā, it kā tos būtu rakstījis valodas nesējs.

Kas mēs esam?

Tīmekļa vietnes ProofreadingServices.com tulkotājiem ir zināšanas un pieredze, lai precīzi iztulkotu jūsu darbu, saglabājot tās unikalitāti un stilu. Tā kā mūsu latviešu valodas tulkotāji specializējas daudzās jomās – no fizikas līdz komunikācijai –, jūsu projekts tiks uzticēts komandas loceklim, kurš pārzina jūsu jomu. Tātad, vai jums ir nepieciešama maģistra grāda disertācija, akadēmiskais darbs vai nodomu protokols, kas tiek tulkots no angļu valodas vai uz angļu valodu, varat uzticēties mūsu latviešu tulku komandai, lai tā kvalitatīvi sagatavotu jūsu darba tulkojumu.

Kāpēc izvēlēties mūsu tulkošanas pakalpojumus latviešu valodā?

Tīmekļa vietnē ProofreadingServices.com mēs visas pasaules rakstniekiem atvieglojam saziņu ar labākajiem tulkotājiem un angļu valodas korektoriem. Mūsu pieejamie un precīzie tulkošanas pakalpojumi uzņēmumiem, akadēmiķiem un autoriem palīdzēs jums atrast jaunus lasītājus un izvērsties starptautiskos tirgos neatkarīgi no valodas vai tēmas. Mēs lepojamies ar augstiem kvalitātes standartiem, ko sasniedz mūsu profesionālie tulkotāji, un mēs garantējam, ka jūs būsiet apmierināti ar mūsu darbu.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu tulkojuma cenu.