Profesjonalne internetowe usługi tłumaczeniowe

Polish Translation Services

ProofreadingServices.com oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe z języka polskiego na angielski, z języka angielskiego na polski oraz w wielu innych parach językowych. Chociaż jesteśmy najbardziej znani z usług korekty i edycji tekstów anglojęzycznych dla naukowców, osób poszukujących pracy, biznesmenów i autorów z całego świata, nasze usługi tłumaczeń są kontynuacją zaangażowania w wysokiej jakości pracę, fantastyczną obsługę klienta i przystępne stawki.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny tłumaczenia.

Jakie usługi tłumaczeniowe oferujemy?

Chcesz publikować treści w anglojęzycznym kraju, anglojęzycznym czasopiśmie lub gdzieś indziej? Oferujemy tłumaczenia z języka polskiego na angielski z osobną korektą wykonaną przez nasz angielski zespół.

Chcesz udostępnić swoje treści miliardom ludzi na całym świecie, którzy nie mówią po angielsku? Oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego na język polski, tamilski, baskijski i inne.

Specjalizujemy się w obszarach takich jak:

  • Tłumaczenia akademickie. Pozwól naszemu zespołowi przetłumaczyć Twoje artykuły prasowe, prace badawcze, prace dyplomowe i doktorskie na język angielski lub z angielskiego na polski tak, byś mógł publikować w szerszym gronie i zwiększyć wpływ swojej pracy.
  • Tłumaczenia biznesowe. Tłumaczenie strony internetowej firmy, wpisów na blogu, materiałów marketingowych i innych treści biznesowych jest kluczem do rozwoju Twojej firmy - i zarabiania większych pieniędzy.
  • Tłumaczenia literackie. Ciężko pracowałeś nad swoim manuskryptem, niezależnie od tego, czy jest to powieść, wspomnienie czy scenariusz. Profesjonalne usługi tłumaczeniowe wykonywane przez ludzi mogą znacznie zwiększyć czytelnictwo i pozwolić globalnej publiczności cieszyć się Twoją pracą.

W ProofreadingServices.com nasz zespół ekspertów językowych przetłumaczył już tysiące dokumentów dla zadowolonych klientów w Warszawie, Krakowie, Łodzi i na całym świecie. W przeciwieństwie do innych firm tłumaczeniowych, po przetłumaczeniu tekstu z języka polskiego na angielski, oferujemy korektę tekstu angielskiego, by sprawić, że przetłumaczone dokumenty, będą brzmieć tak, jakby zostały napisane przez native speakera.

Kim jesteśmy?

Tłumacze w ProofreadingServices.com dysponują wiedzą i doświadczeniem, by móc dokładnie tłumaczyć Twoją pracę, zachowując jednocześnie Twój głos i styl. Ponieważ nasi polscy tłumacze specjalizują się w różnych tematach - od nauk humanistycznych po edukację ogólną - Twój projekt zostanie przydzielony członkowi zespołu znającemu Twoją dziedzinę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz osobistego oświadczenia podyplomowego, książki dla dzieci, czy podania o stypendium przetłumaczonego z języka angielskiego lub na angielski, możesz zaufać naszemu zespołowi polskich tłumaczy, który dostarczy Ci wysokiej jakości tłumaczenie Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasze polskie usługi tłumaczeniowe?

W ProofreadingServices.com ułatwiamy twórcom z całego świata kontakt z najlepszymi tłumaczami i korektorami języka angielskiego. Nasze niedrogie, dokładne usługi tłumaczeniowe dla firm, nauczycieli akademickich i autorów treści pomogą Ci dotrzeć do nowych czytelników i wejść na rynki międzynarodowe, bez względu na język lub temat. Jesteśmy dumni z wysokich standardów jakości osiąganych przez naszych profesjonalnych tłumaczy i gwarantujemy satysfakcję z naszej pracy.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny tłumaczenia.