Knižné prekladateľské služby zo slovenčiny do angličtiny

Slovakian Book Translation Services

ProofreadingServices.com ponúka preklady beletrie a náučnej literatúry zo slovenského do anglického jazyka, vďaka čomu pomáha autorom osloviť nových čitateľov a predať viac kníh. Naše profesionálne prekladateľské služby sú založené 100% ľudských prekladoch – nikdy nie automatizované – vďaka čomu môžeme byť hrdí na to, že poskytujeme presné preklady a zároveň zachovávame autorský hlas a štýl.

Kontaktujte nás pre vytvorenie cenovej ponuky za knižný preklad.

Prečo preložiť svoju knihu zo slovenčiny do angličtiny?

Strávili ste mesiace alebo dokonca roky písaním svojej knihy, tak prečo obmedzovať jej dosah vydaním len v slovenskom jazyku? Najlepším spôsobom, ako osloviť miliardy ľudí, ktorí nečítajú knihy po slovensky, je preložiť svoje dielo do angličtiny. Vďaka profesionálnemu prekladu do angličtiny zväčšíte nielen okruh čitateľov, ale zvýšite aj predaj.

Aké služby prekladu kníh ponúkame?

Ponúkame preklad zo slovenčiny do americkej alebo britskej angličtiny s dodatočnou korektúrou nášho anglického tímu. Zatiaľ čo iné prekladateľské spoločnosti len jednoducho preložia vašu knihu, my text nielen preložíme, ale ho aj následne expertovi na angličtinu, ktorý uhladí neprirodzené frázovanie a odstráni prípadné nedokonalosti. Koniec koncov, ProofreadingServices.com začala ako spoločnosť so zameraním na korektúru a editovanie a práve preto náš tím zahŕňa niekoľko najlepších anglických editorov na svete.

Aké druhy rukopisov prekladáme?

Prekladáme romány, náučnú literatúru, detské knihy a mnohé ďalšie druhy od autorov z celého sveta. Špecializujeme sa na...

  • Beletriu, ako napr. sci-fi romány, záhady, romantické romány a historické diela
  • Akademickú literatúru, ako napr. rukopisy týkajúce sa filozofie, histórie, vedy a iných oblastí
  • Obchodnú literatúru, ako napr. e-knihy o produktivite, knihy o schopnosti viesť iných a mnohé ďalšie

Spolupracovali sme doteraz s tisíckami klientov, ktorých knihy pokrývajú viacero rôznych žánrov a oblastí – od beletrie pre tínedžerov až po monografie, kuchárske knihy, náučné knihy o politike, technológii a umení. Stručne povedané, naše dlhoročné skúsenosti v kombinácii s našou širokou sieťou jazykových expertov nám umožňujú prekladať a korigovať diela napísané takmer v akomkoľvek jazyku, na akúkoľvek tému.

Prečo si pre svoju knihu v slovenčine zvoliť práve naše prekladateľské služby?

Na ProofreadingServices.com prideľujeme knihy literárnym prekladateľom, nie všeobecným prekladateľom. Skúsený literárny prekladateľ bude prekladať vaše dielo nad rámec doslovného prekladu slova za slovom, aby dodržal konvencie vášho žánru a zachoval hlavné charakteristiky vášho štýlu písania a vášho hlasu.

Naším cieľom je uľahčiť autorom po celom svete možnosti spojiť sa s najlepšími prekladateľmi a anglickými korektormi. Či už žijete v Bratislave, Košiciach, Prešove alebo niekde inde, náš slovensko-anglický preklad s dodatočnou korektúrou predstavuje jednoduchý spôsob, ako získať viac čitateľov, ktorí si vašu knihu zakúpia a budú sa z nej tešiť. Zaviazali sme sa poskytovať vysoko kvalitné prekladateľské služby, skvelý zákaznícky servis, dostupné ceny a garantujeme vám spokojnosť s našou prácou.

Kontaktujte nás pre vytvorenie cenovej ponuky za preklad.