Profesyonel Online Tercüme Hizmetleri

Turkish Translation Services

ProofreadingServices.com, Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye ve diğer birçok dilde profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır. Akademisyenler, iş arayanlar, iş adamları ve yazarlar için sunduğumuz İngilizce redaksiyon ve son okuma (proofread) hizmetlerimiz ile dünya genelinde tanınmaktayız. Tercüme hizmetlerimiz için ise kaliteli iş, mükemmel müşteri hizmetleri ve makul ücret taahhüdümüzü sürdürmekteyiz.

Teklif almak için bizimle iletişime geçin.

Hangi tercüme hizmetlerini sunmaktayız?

İngilizce konuşulan bir ülkede, İngilizce yayın yapan bir dergide ya da başka herhangi bir yerde yayın mı yapmak istiyorsunuz? Size Türkçe’den İngilizce’ye tercüme hizmetini, İngilizce ekibimiz tarafından ayrıca yapılan son okuma hizmeti ile birlikte sunuyoruz.

İçeriğinizi İngilizce bilmeyen milyarlarca kişiye mi ulaştırmak istiyorsunuz? Size İngilizce’den Türkçe’ye, Katalanca’ya, Cavaca’ya ve diğer birçok dile tercüme hizmeti sunuyoruz.

Aşağıda belirtilen alanlarda uzmanlaşmış bulunmaktayız…

  • Akademik tercüme. Çalışmanızın etkisini arttırmak ve genişletmek için makalelerinizi, araştırma yazılarınızı, akademik çalışmalarınızı ve tezlerinizi İngilizce’den Türkçe’ye ya da Türkçe’den İngilizce’ye tercüme ediyoruz.
  • Ticari tercüme. Ticari faaliyetlerinizi güçlendirmeniz ve bu sayede daha çok para kazanmanız için kilit rol oynayan şirketinizin internet sitesini, blog yazılarınızı, pazarlama materyallerinizi ve diğer ticari içeriklerinizi tercüme ediyoruz.
  • Edebi tercüme. Roman olsun anı ya da tiyatro oyunu olsun eserinizin üzerinde çok mu çalıştınız? Profesyonel insan çevirisi hizmetlerimiz okuyucu sayınızı önemli bir ölçüde artırabilir ve dünya genelinde eserinizin okunmasını sağlayabilir.

ProofreadingServices.com’da, bugüne kadar binlerce belge, dil ve tercüme alanında yetkinliğe sahip ekimiz tarafından, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere, dünya genelinde bizden memnun kalan müşteriler için tercüme edilmiştir. Diğer tercüme şirketlerinin aksine, tercüme edilen belgelerinizin anadili İngilizce olan bir kişi tarafından yazılmış gibi görünmesi için, İngilizce-Türkçe tercüme hizmetlerimiz ile birlikte İngilizce son okuma (proofread) hizmeti sunmaktayız.

Biz kimiz?

ProofreadingServices.com’daki tercümanlar, tarzınızı ve ifade şeklinizi koruyarak eserinizi doğru bir şekilde tercüme edebilecek bilgi ve birikime sahiptir çünkü Türkçe tercümanlarımız ekolojiden felsefeye kadar birçok alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Projeniz, tercüme edilmesi için alanınızda uzman kişiye verilecektir. Bu sebeple, üniversite başvurunuz, laboratuvar raporunuz ya da başvuru belgeleriniz İngilizce’ye ya da İngilizce’den tercüme edilecekse, Türkçe tercüman ekibimize projenizi kaliteli bir şekilde tercüme edecekleri konusunda güvenebilirsiniz.

Neden Türkçe tercüme hizmetimizi tercih etmelisiniz?

ProofreadingServices.com’da, dünya genelinde birçok yazarı en kaliteli tercüman ve İngilizce editörler (proofreader) ile buluşturuyoruz. İş adamları, akademisyenler ve yazarlar için makul fiyatlara sunduğumuz kaliteli tercüme hizmetleri, hangi dil ve konuda olursa olsun, yeni okuyuculara ulaşmanıza ve uluslararası pazarlara açılmanıza yardımcı olacaktır. Profesyonel tercümanlarımız tarafından bugüne kadar tamamlanan işlerin kalitesinden gurur duyuyor ve bizle çalışmaktan memnun kalacağınızı size garanti ediyoruz.

Teklif almak için bizimle iletişime geçin.