Tiešsaistes angļu korektūras un rediģēšanas pakalpojumi

hands typing on a laptop

get English proofreading and editing button

Vai vēlaties angļu valodu bez kļūdām?

ProofreadingServices.com var palīdzēt. Mēs esam pasaules vadošais tiešsaistes angļu korektūras un rediģēšanas pakalpojumu sniedzējs, un sadarbojamies ar akadēmiķiem, uzņēmumiem un autoriem vairāk nekā 90 valstīs. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama angļu akadēmiskā teksta korektūra, lietišķā teksta korektūra, literārā manuskripta korektūra, vai pat jūsu angļu CV korektūra, mūsu godalgotie korektori var veikt nepieciešamos angļu valodas labojumus.

[Vai vēlaties redzēt mūsu angļu valodas korektūras izcenojumus? Saņemiet bezmaksas cenas aprēķina pakalpojumu.]

Jūsu rakstīšanas kvalitāte ietekmē to, kā jūs tiekat vērtēts profesionālā vai akadēmiskā vidē. Dokumentu sagatavošana pareizajā angļu valodā uzlabos jūsu statusu nozarē, kurā jūs darbojaties. Mūsu profesionālie angļu korektori atrod gramatikas, pareizrakstības, formatējuma, vārda izvēles, teikuma struktūras un cita veida kļūdas. Mēs labojam jūsu angļu valodas rakstīšanu, lai jūsu ieguldītais darbs nestu jums panākumus un cieņu, ko esat pelnījis.

Vai mūsu sniegtie angļu korektūras un rediģēšanas pakalpojumi ir piemēroti tieši jums?

Iedomājieties: jūs esat pavadījis stundas un stundas, rakstot darbu angliski, un vēlaties to iesniegt vadošajā akadēmiskajā žurnālā. Jums ir nepieciešams, lai jūsu angļu raksts būtu pareizs, jo jūs nevēlaties apkaunot sevi akadēmisko vienaudžu priekšā. Termiņš ātri tuvojas – atlikušas 48 stundas. Jums vajadzīga palīdzība, un tā ir vajadzīga ātri.

Mēs zinām, cik nopietnu stresu var radīt šī situācija. Mēs paši esam tam visam izgājuši cauri. Tāpēc mēs esam pielāgojuši mūsu pakalpojumus, lai tie būtu pēc iespējas ērtākie un ātrākie. Vai jums vajadzēs saņemt dokumentu pēc dažām dienām? Nekādu problēmu. Jums ir tikai dažas stundas? Mēs varam iekļauties arī šajā termiņā.

Nosūtiet mums savu dokumentu un droši dodieties atpūsties. Mēs parūpēsimies par pārējo.

[Pasūtīt korektūru un rediģēt šeit.]

Piezīme: piedāvājam arī tulkošanas pakalpojumus. Jūs varat pasūtīt tulkošanas pakalpojumus šeit.

Cik laba ir mūsu angļu korektoru komanda?

Mūsu korektori un redaktori ir sava darba lietpratēji. Lai nodrošinātu saviem klientiem rediģēšanu un korektūru, mēs sadarbojamies ar profesionāliem rakstniekiem, redaktoriem un korektoriem, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Daudzi no viņiem ir pensionēti angļu valodas un zinātņu profesori, kuriem ir ilgu gadu pieredze rakstu sagatavošanā akadēmiskajiem žurnāliem. Katrs mūsu komandas loceklis ir izturējis stingru korektūru un rediģēšanas testu sēriju. Mēs pieņemam darbā tikai vienu no katriem 300 pretendentiem uz angļu korektora vietu – mēs esam vēl selektīvāki nekā Hārvardas Universitāte! Mūsu korektori ir lieliski sava aroda lietpratēji, viņiem vienreizēji padodas tas, ko viņi dara, un viņi zina, kā izlabot jūsu darbu, vai kādas korekcijas ir nepieciešamas.

Vēlaties bezmaksas angļu korektūras paraugu?

Mēs saprotam, ka jūs, iespējams, atrodaties tūkstošiem kilometru attālumā no mūsu galvenās mītnes, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un, iespējams, vēlēsities redzēt mūsu darba paraugu, pirms apmaksāt pasūtījumu. Mēs piedāvājam saņemt bezmaksas paraugu, lai uzzinātu, kā mūsu korektori var uzlabot jūsu rakstītā darba kvalitāti:

[Saņemiet bezmaksas korektūras paraugu tieši tagad.]

Piezīme: pārējā mūsu mājaslapa ir angļu valodā. Galu galā mēs esam angļu valodas korektori!

Vai jūs esat gatavs sākt strādāt ar mūsu angļu korektoriem un redaktoriem?

[Izvietojiet angļu rediģēšanas pasūtījumu tagad.]