Tekstų anglų kalba korektūros ir redagavimo paslaugos internetu

proofreading a paper

get English proofreading and editing button

Norite teksto anglų kalba be klaidų?

ProofreadingServices.com gali Jums padėti. Esame pirmaujanti internetinė tekstų anglų kalba korektūros ir redagavimo tarnyba bei dirbame su akademinėmis bendruomenėmis, verslo įmonėmis ir autoriais iš daugiau nei 90 valstybių. Jei Jums reikalinga anglų kalba parašytų akademinių tekstų korektūra, verslo tekstų korektūra, literatūrinių rankraščių korektūra ar net gyvenimo aprašymo anglų kalba redagavimas, mūsų apdovanojimus pelnantys redaguotojai gali suteikti Jums reikalingas tekstų anglų kalba redagavimo ir korektūros paslaugas.

[Norite pamatyti teksto anglų kalba korektūros įkainius? Gaukite nemokamą pasiūlymą.]

Jūsų rašymo kokybė turi įtakos Jūsų vertinimui profesinėje ar akademinėje bendruomenėje. Dokumentų, sudarytų taisyklinga anglų kalba, pateikimas turės teigiamos įtakos Jūsų statusui. Mūsų profesionalūs korektoriai ištaiso gramatikos, rašybos, formatavimo, leksikos, sakinių struktūros ir kitas klaidas. Mes ištaisome Jūsų tekstą, parašytą anglų kalba, kad Jūsų darbas užsitarnautų pagarbą, kurios nusipelnė.

Ar mūsų tekstų anglų kalba korektūros ir redagavimo paslaugos Jums tinka?

Įsivaizduokite: Daugybę valandų praleidote rašydami straipsnį anglų kalba ir norite jį pateikti pirmaujančiam akademiniam žurnalui. Kadangi nenorite užsitraukti gėdos prieš savo akademinius draugus, Jūsų tekstas turi būti parašytas taisyklinga anglų kalba. Terminas greitai artėja – liko 48 valandos. Jums reikia pagalbos ir reikia jos greitai.

Žinome, kiek streso gali sukelti ši situacija. Štai kodėl pasirūpinome, kad mūsų paslaugos būtų patogios ir kaip įmanoma greitesnės. Dokumentą gauti Jums reikia per kelias dienas? Jokių problemų. Per kelias valandas? Galime ir tai.

Atsiųskite mums savo dokumentą ir atsipalaiduokite. Visu kitu pasirūpinsime mes.

[Čia užsisakykite korektūros ir redagavimo paslaugas.]

Pastaba: Taip pat siūlome ir vertimo paslaugas. Čia galite užsisakyti vertimo paslaugas.

Koks mūsų anglų kalbos korektorių komandos lygis?

Mūsų korektoriai ir redaguotojai kalba gimtąja anglų kalba bei turi profesionalios tekstų rašymo, redagavimo ir korektūros patirties. Daugelis jų – į pensiją išėję anglų kalbos bei mokslo profesoriai, turintys ilgametę straipsnių teikimo geriausiems akademiniams žurnalams patirtį. Kiekvienas mūsų komandos narys išlaiko griežtus korektūros ir redagavimo bandymus. Mes pasamdome vieną iš 300 kandidatų į tekstų anglų kalba korektorius – esame išrankesni nei Harvardo universitetas. Mūsų korektoriai puikiai išmano savo darbą ir žino, kaip patobulinti Jūsų rašto darbą, parašytą anglų kalba.

Norite nemokamo teksto anglų kalba korektūros pavyzdžio?

Suprantame, kad galite būti už tūkstančių kilometrų nuo mūsų būstinės Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kad, prieš pateikiant mokamą užsakymą, galite norėti pamatyti pavyzdį. Gaukite nemokamą pavyzdį ir sužinokite, kaip mūsų korektoriai gali patobulinti Jūsų tekstą:

[Gaukite nemokamą korektūros pavyzdį.]

Pastaba: Likusi mūsų tinklalapio dalis pateikta anglų kalba. Kaip bebūtų, mes juk anglų kalbos korektoriai!

Pasiruošę bendradarbiauti su mūsų anglų kalbos korektoriais ir redaguotojais?

[Pateikite teksto anglų kalba redagavimo užsakymą.]