Usługi korekty z j.angielskiego

book with magnifying glass

get English proofreading and editing button

Chcesz, żeby twój angielski był bez błędów?

ProofreadingServices.com może ci w tym pomóc. Jesteśmy wiodącą internetową firmą zajmującą się korektą i edycją języka angielskiego, współpracujemy z naukowcami i profesjonalistami z całego świata. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz korekty akademickiej w języku angielskim, korekt biznesowych czy dodatkowej korekty, nasi wielokrotnie nagradzani korektorzy dostarczą poprawek języka angielskiego, których potrzebujesz.

[Chcesz zobaczyć nasze stawki za korektę angielskiego? Pobierz bezpłatną wycenę.]

Jakość pisania wpływa na to, jak jesteś oceniany w środowisku zawodowym lub akademickim. Opracowanie dokumentów w języku angielskim poprawi Twój status w Twojej dziedzinie. Nasi profesjonalni korektorzy języka angielskiego znajdą błędy w gramatyce, pisowni, formatowaniu, wyborze słów i strukturze zdań. Poprawiamy teksty w języku angielskim, dzięki czemu Twoja praca zyska szacunek, na który zasługuje.

Czy nasze usługi korekty języka angielskiego są dla Ciebie?

Wyobraź sobie: spędziłeś godziny nad swoim artykułem w języku angielskim i chcesz go zgłosić do czołowego dziennika naukowego. Twój język angielski musi być poprawny, ponieważ nie chcesz zawstydzać się przed swoimi rówieśnikami. Termin zbliża się szybko - to za 48 godzin. Potrzebujesz pomocy i potrzebujesz jej szybko.Wiemy jak stresująca może być ta sytuacja. Znamy to. Właśnie dlatego dopasowaliśmy nasze usługi, żeby były tak wygodne i szybkie, jak to możliwe. Potrzebujesz swojego dokumentu w ciągu kilku dni? Nie ma problemu. Kilka godzin? To też możliwe.    

Wyślij nam swój dokument i odpręż się. My zajmiemy się resztą.

[Tutaj rozpocznij swoje zamówienie.]

Jak dobrzy jesteśmy?

Nasi eksperci korektorzy i edytorzy posługują się językiem angielskim jako językiem ojczystym, zajmują się pisaniem, edytowaniem i korektą. Wielu z nich jest emerytowanymmi nauczycielami języka angielskiego i nauk ścisłych z wieloletnim doświadczeniem w zgłaszaniu się do czołowych czasopism naukowych. Każdy członek naszego zespołu przeszedł rygorystyczną serię testów korekty i edycji. Zatrudniamy jednego na 200 kandydatów na korektorów angielskiego - jesteśmy bardziej selektywni niż Uniwersytet Harvard. Nasi korektorzy doskonale sprawdzają się w tym, co robią i wiedzą, jak poprawić pisanie w języku angielskim.

Chcesz bezpłatną próbkę korekty angielskiego?

Rozumiemy, że możesz być tysiące mil od naszej siedziby w Stanach Zjednoczonych, a przed złożeniem zlecenia płatnego możesz zechcieć zobaczyć próbkę naszej pracy. Pobierz darmową próbkę, aby zobaczyć, jak nasi korektorzy mogą ulepszyć Twoje pisanie:

[Otrzymaj darmową próbkę.]

Uwaga: reszta naszej witryny jest w języku angielskim. Jesteśmy w końcu korektorami języka angielskiego!

Gotowy na współpracę z naszymi korekotrami angielskiego?

[Złóż zamówienie teraz.]