Послуги з редагування англійської мови

proofreading a paper

get English proofreading and editing button

Хочете англійську без помилок?

ProofreadingServices.com допоможе вам. Ми – провідна он-лайн служба з надання послуг редагування та коректури англійської мови, і у нас працюють науковці та професіонали з усього світу. Якщо вам необхідно відредагувати наукові, ділові або будь-які інші документи, наші визнані редактори можуть відредагувати необхідні вам тексти, написані англійською мовою.

[Щоб ознайомитися з нашими ставками за редагування, натисніть тут. Безкоштовно розрахувати вартість.]

Якість вашого письма впливає на те, як вас оцінюють в професійному або науковому середовищі. Документи, написані правильною англійською мовою підвищать ваш статус в вашій сфері діяльності. Наші професійні редактори англійської мови знаходять помилки в граматиці, правописі, форматуванні, підборі слів та структурі речень. Ми скорегуємо ваше письмо англійською, щоб ваша робота отримала ту повагу, на яку вона заслуговує.

Чи підходять Вам наші послуги з редагування англійської мови? 

Уявіть наступне: Ви витратили багато годин на написання статті англійською мовою і хочете публікувати її в одному відомому науковому журналі. Вам потрібно, щоб ваша англійська була правильною, адже ви не хочете осоромитися перед вашими колегами-науковцями. Термін подачі вже майже наблизився – залишається 48 годин. Вам потрібна допомога, і негайно.

Ми знаємо, наскільки стресовою може бути така ситуація. Ми це проходили. Саме тому ми надаємо наші послуги якомога зручніше та максимально швидко. Необхідно, щоб ваш документ був готовий через кілька днів? Без проблем. Кілька годин? Ми також можемо це зробити.

Надішліть нам свій документ і розслабтеся. Про все інше ми подбаємо.

[Розмістіть ваше замовлення тут]

Хто ми такі?

Наші досвідчені редактори та коректори є носіями англійської мови з досвідом роботи в сфері професійного написання, редагування та корегування. Багато хто з них - професори з англійської мови та науковці на пенсії з багаторічним досвідом роботи у провідних наукових журналах. Кожен член нашої команди склав численну кількість складних тестувань з коректури та редагування. З кожних 200 претендентів на місце редактора англійської мови, ми обираємо лише одного – наші вимоги суворіші, ніж в Гарвардському університеті. Наші редактори – майстри своєї справи, і вони знають, як корегувати вашу англійську.

Бажаєте отримати безкоштовний зразок редагування англійської мови?

Ми розуміємо, що ви можете знаходитися на відстані в тисячу миль від наших офісів в Сполучених Штатах Америки, і , можливо, перед розміщенням платного замовлення, вам би хотілося побачити зразок нашої роботи. Отримайте безкоштовний зразок і ви побачите, як наші редактори можуть покращити якість вашого письма:

[Отримати безкоштовний зразок зараз.]

Увага: Вся інша інформація на нашому сайті представлена англійською мовою. Зрештою, ми редактори англійської мови!

Готові до роботи з нашими редакторами англійської мови?

[Розмістіть замовлення зараз.]