Překlady knih z češtiny do angličtiny

Czech Book Translation Services

Společnost ProofreadingServices.com překládá z češtiny do angličtiny beletrii i literaturu faktu, což pomáhá autorům oslovit nové čtenáře a prodat více knih. Naše profesionální překladatelské služby jsou založeny na 100% lidech – nikdy nejsou automatizovány - a my jsme hrdí na to, že poskytujeme přesné překlady a zároveň zachováváme Váš autorský hlas a styl.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na literární překlad.

Proč si nechat přeložit knihu z češtiny do angličtiny?

Svou knihu jste psali dlouhé měsíce nebo dokonce roky, tak proč omezovat její dopad publikováním pouze v češtině? Nejlepší způsob, jak oslovit miliardy lidí, kteří nečtou česky, je přeložit svou práci do angličtiny. Profesionálním překladem do anglického jazyka zvýšíte nejen počet čtenářů, kteří si budou moci přečíst Vaši knihu, ale i prodeje.

Jaké literární překlady nabízíme?

Nabízíme překlad z češtiny do angličtiny do americké i britské angličtiny se samostatnou korekturou provedenou naším jazykovým týmem. Zatímco jiní poskytovatelé překladatelských služeb pouze přeloží Vaši knihu, my text přeložíme a zašleme jej na korekturu odborníkům na anglický jazyk, kteří vyhladí případná neobratná či nevhodná spojení a zachytí možné chyby. Společnost ProofreadingServices.com koneckonců začínala jako korektorská a editorská služba a v našem týmu jsou mnozí z nejlepších editorů anglického jazyka na světě.

Jaké rukopisy překládáme?

Překládáme romány, literaturu faktu, dětské knihy a mnoho dalších druhů textů od autorů z celého světa. Specializujeme se na …

  • beletrii, jako jsou sci-fi romány, detektivní a napínavé příběhy, romance a historická fikce
  • akademické knihy, jako jsou rukopisy o filozofii, historii, vědě a dalších tématech
  • obchodní literaturu, např. e-knihy o produktivitě, myšlení, vedení a organizaci a dalších tématech

Spolupracovali jsme s tisíci klientů, jejichž knihy pokrývají mnoho žánrů a témat – od knih pro dospívající, přes monografie a kuchařky až po literaturu faktu o politické vědě, technologiích a umění. Stručně řečeno, naše dlouholeté zkušenosti v kombinaci s naší širokou sítí jazykových odborníků znamenají, že dokážeme přeložit a provést korekturu knihy napsané téměř v jakémkoli jazyce, na jakékoli téma.

Proč si pro překlad Vaší knihy z češtiny vybrat právě naše služby?

Ve společnosti ProofreadingServices.com přiřazujeme knihy literárním překladatelům, nikoli obecným překladatelům. Zkušení literární překladatelé se vyhýbají doslovnému překladu slovo od slova, ale dodržují zásady Vašeho žánru a zachovávají nuance Vašeho projevu i stylu psaní.

Naším cílem je usnadnit autorům po celém světě spojení s nejlepšími překladateli a anglickými korektory. Ať už žijete v Praze, Ostravě, Brně nebo někde jinde, náš česko-anglický překlad se samostatnou korekturou Vám nabízí jednoduchou možnost, jak získat více čtenářů, kteří si budou moci koupit Vaši knihu a užít si ji. Usilujeme o poskytování vysoce kvalitních překladatelských služeb, fantastických služeb zákazníkům a dostupných cen a garantujeme Vám, že budete s naší prací spokojeni.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na překlad.