Professionaalne veebipõhine tõlketeenus

Estonian Translation Services

ProofreadingServices.com pakub professionaalset tõlketeenust eesti keelest inglise keelde, inglise keelest eesti keelde ja paljudes teistes keelepaarides. Olles enim tuntud oma ingliskeelsete tekstide keelekorrektuuri ja toimetamise poolest, mida pakume akadeemikutele, tööotsijatele, ettevõtjatele ja autoritele kogu maailmast, jätkame inimtõlke teenusega oma pühendumust pakkuda kvaliteetset tööd, fantastilist klienditeenindust ja taskukohaseid hindu.

Tõlkepakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

Milliseid tõlketeenuseid me pakume?

Kas soovite oma teksti avaldada inglise keelt kõnelevas riigis, ingliskeelses ajakirjas või kusagil mujal? Pakume eesti-inglise tõlget koos eraldi korrektuuriga meie inglise meeskonna poolt.

Kas soovite oma sisu teha kättesaadavaks miljarditele inimestele üle kogu maailma, kes ei räägi inglise keelt? Tõlgime inglise keelest eesti, itaalia ja lihtsustatud hiina keelde ning veel mitmesse teise keelde.

Oleme spetsialiserunud järgmistes valdkondades ...

  • Teadustekstide tõlkimine. Meie meeskond tõlgib teie ajakirjaartiklid, uurimistööd, väitekirjad ja diplomitööd eesti keelest inglise keelde või inglise keelest eesti keelde, et saaksite need avaldada laiemale publikule ja suurendada oma töö mõju.
  • Äritekstide tõlkimine. Ettevõtte veebisaidi, blogipostituste, turundusmaterjalide ja muu ärisisu tõlkimine on olulise tähtsusega ettevõtte laiendamisel ja sissetulekute suurendamisel.
  • Kirjanduse tõlkimine. Olete näinud palju vaeva oma käsikirjaga, olgu selleks romaan, elulugu või stsenaarium. Professionaalne tõlketeenus võib teie lugejaskonda muljetavaldavalt suurendada ja võimaldada ülemaailmsel publikul teie tööd nautida.

Meie keeleekspertidest koosnev meeskond on ProofreadingServices.com-is tõlkinud tuhandeid dokumente rahulolevatele klientidele nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka mujal maailmas. Erinevalt teistest tõlkeettevõtetest pakume koos eesti-inglise tõlketeenusega ka ingliskeelset korrektuuri, et luua tõlgitud dokumente, mis kõlavad nii, nagu need oleks kirjutatud inglise keelt emakeelena kõneleva isiku poolt.

Kes me oleme?

ProofreadingServices.com tõlkijatel on olemas vajalikud teadmised ja kogemused töö täpseks tõlkimiseks, säilitades samal ajal teie tooni ja stiili. Meie eesti tõlkijad on spetsialiseerunud mitmetele erinevatele teemadele, alates majandusest kuni füüsikani, seega määratakse teie projekt vastava valdkonnaga kursis olevale meeskonnaliikmele. Kui teil on vaja tõlkida kaaskiri, pressiteade või teadusprojekt eesti keelest inglise keelde või vastupidi, võite usaldada meie tõlkijate meeskonda, kes loob teie projektile kvaliteetse tõlke.

Miks valida just meie eesti keele tõlketeenus?

ProofreadingServices.com abil aitame üle kogu maailma asuvatel klientidel leida oma projektile parimad tõlkijad ja inglise keele toimetajad. Meie ettevõtetele, teadlastele ja autoritele pakutavad taskukohased ja kvaliteetsed tõlketeenused aitavad teil jõuda uute lugejateni ning laieneda rahvusvahelistele turgudele, olenemata keelest või teemast. Tunneme uhkust oma professionaalsete tõlkijate saavutatud kõrgete kvaliteedistandardite üle ja tagame, et jääte meie tööga rahule.

Tõlkepakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.