Grāmatu tulkošanas pakalpojumi no latviešu uz angļu valodu

Latvian Book Translation Services

ProofreadingServices.com tulko daiļliteratūras un citu žanru grāmatas no latviešu uz angļu valodu, tādejādi palīdzot autoriem sasniegt lielāku lasītāju loku, un pārdot vairāk grāmatu plašākai auditorijai. Mūsu profesionālos tulkošanas pakalpojumus 100% nodrošina kvalificētie darbinieki – nekad netiek izmantots automatizēts mašīnu tulkojums. Mēs lepojamies ar precīzu tulkojumu, saglabājot jūsu unikālo noskaņu un stilu.

Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu literārā tulkojuma cenu.

Kāpēc ir vērts tulkot jūsu sarakstīto grāmatu no latviešu valodas angļu valodā?

Esat veltījis mēnešus vai pat gadus grāmatas rakstīšanā. Kāpēc gan ierobežot tās lasītāju loku, izdodot tikai latviešu valodā? Labākais veids, kā sasniegt miljardiem lasītāju, kuri nelasa latviešu valodā, ir iztulkot darbu angļu valodā. Izmantojot profesionālus tulkošanas pakalpojumus angļu valodā, jūs palielināsiet ne tikai savu lasītāju loku, bet arī pārdošanas apjomus.

Kādus grāmatu tulkošanas pakalpojumus mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam tulkojumu no latviešu uz ASV vai Lielbritānijas angļu valodu ar atsevišķu korektūru, ko veic mūsu angļu valodas speciālistu komanda. Citi tulkošanas biroji piedāvā jūsu grāmatu tikai iztulkot, turpretī mēs ne tikai veicam teksta tulkošanu, beta arī nosūtām to angļu valodas ekspertam, kurš rūpējas par to, lai valoda skanētu plūstoši un ausij tīkami. ProofreadingServices.com sāka savu darbību, piedāvājot saviem klientiem korektūras un rediģēšanas pakalpojumus. Mūsu komandā strādā daži angļu valodas redaktori, kas ir atzīti par labākiem pasaulē.

Kādus manuskriptus mēs tulkojam?

Mēs tulkojam romānus, citus daiļliteratūras darbus, bērnu grāmatas un daudz ko citu. Mūsu klienti ir autori no visas pasaules. Mēs specializējamies ...

  • Daiļliteratūru, piemēram, zinātniskās fantastikas romānu, mistēriju, romantisko romānu un vēsturiskās fantastikas tulkošanā;
  • Mācību grāmatu tulkošanā, piemēram, manuskripti par filozofiju, vēsturi, zinātni un citiem priekšmetiem;
  • Biznesa grāmatu tulkošanā, piemēram, e-grāmatas par produktivitāti, grāmatas par intelektuālo vadību un daudz ko citu.

Mēs esam strādājuši ar tūkstošiem klientu, kuru grāmatas aptver daudzus žanrus un priekšmetus – sākot no jauniešiem paredzētas fantastikas, līdz memuāriem, pavārgrāmatām un beidzot ar literatūras grāmatām par politikas zinātni, tehnoloģijām un mākslu. Īsāk sakot, mūsu ilggadēja pieredze iet roku rokā ar plašo valodu ekspertu tīklu, kas nozīmē, ka mēs varam tulkot un rediģēt grāmatas, kas rakstītas gandrīz jebkurā valodā, par jebkuru tēmu.

Kāpēc ir vērts izvēlēties mūsu latviešu valodas grāmatu tulkošanas pakalpojumus?

Vietnē ProofreadingServices.com grāmatu tulkošanai tiek izvēlēti literārie tulkotāji, nevis vispārējās tematikas tulkotāji. Kvalificēts literāts-tulks sniegs kvalitāti, kas ir daudz augstāka par vienkāršo burtisku tulkojumu vārds-vārdā. Tas palīdz ievērot jūsu žanra konvencijas un saglabāt jūsu unikālās noskaņas un rakstīšanas stila nianses.

Mūsu mērķis ir atvieglot autoru saziņu ar labākajiem tulkotājiem un angļu valodas redaktoriem visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat Rīgā, Daugavpilī, Liepājā vai kur citur, mūsu veiktie latviešu – angļu valodas tulkojumi ar atsevišķu korektūru ir vienkāršs veids, kā panākt, lai vairāk lasītāju iegādātos jūsu grāmatu un izbaudītu jūsu radīto darbu. Mēs esam apņēmušies sniegt augstas kvalitātes tulkošanas pakalpojumus, fantastisku klientu apkalpošanu un pieņemamas cenas, mēs arī garantējam, ka jūs būsiet apmierināts ar mūsu paveikto darbu.

Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu tulkojuma cenu.