Profesionalios vertimų paslaugos internetu

Lithuanian Translation Services

ProofreadingServices.com siūlo profesionalias lietuvių-anglų, anglų-lietuvių ir įvairių kitų kalbų porų vertimų paslaugas. Nors geriausiai esame žinomi dėl akademinei bendruomenei, darbo ieškantiems asmenims, verslininkams ir autoriams teikiamų anglų kalbos korektūros ir redagavimo paslaugų, žmonių atliekami vertimai papildo mūsų įsipareigojimą teikti kokybiškas paslaugas, užtikrinti puikų klientų aptarnavimą bei pasiūlyti prieinamas kainas.

Susisiekite su mumis dėl vertimo kainos pasiūlymo.

Kokias vertimų paslaugas siūlome?

Ketinate paskelbti publikaciją anglų kalba kalbančioje šalyje, anglų kalba leidžiamame žurnale ar pan.? Siūlome teksto vertimą iš lietuvių kalbos į anglų kalbą su papildoma anglakalbių žmonių komandos atliekama korektūros paslauga.

Norite, kad Jūsų turinys būtų skelbiamas milijonams žmonių visame pasaulyje, nekalbantiems anglų kalba? Siūlome vertimų paslaugas iš anglų kalbos į lietuvių, rusų, čekų ir daugybę kitų kalbų.

Mūsų specializacija:

  • Akademinių tekstų vertimas. Mūsų komanda išvers Jūsų straipsnius, mokslinius darbus, disertacijas bei baigiamuosius darbus iš anglų kalbos į lietuvių kalbą arba iš lietuvių kalbos į anglų kalbą, kad galėtume paskelbti juos platesnei auditorijai bei išplėsti savo darbo daromą įtaką.
  • Verslo tekstų vertimas. Jūsų įmonės tinklalapio, tinklaraščio įrašų, reklaminės medžiagos ir kito su verslu susijusio turinio vertimas yra esminis verslo plėtros (bei didesnio pelno) aspektas.
  • Literatūrinių tekstų vertimas. Sunkiai dirbote kurdami savo rankraštį, kad ir kas tai bebūtų – romanas, atsiminimai ar scenarijus. Profesionalios žmonių atliekamos vertimų paslaugos gali reikšmingai praplėsti skaitytojų ratą bei suteikti galimybę žmonėms iš viso pasaulio mėgautis Jūsų darbu.

ProofreadingServices.com kalbos ekspertų komanda išvertė tūkstančius dokumentų patenkintiems klientams iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir viso pasaulio. Priešingai nei kiti vertimų biurai, kartu su lietuvių-anglų kalbų vertimu siūlome anglų kalbos korektūros paslaugą – atrodys, kad išverstą dokumentą sudarė žmogus, kuriam anglų kalba yra gimtoji.

Kas mes esame?

ProofreadingServices.com vertėjai turi pakankamai žinių ir patirties, kad tiksliai išverstų Jūsų darbą išlaikydami Jūsų balsą ir stilių. Kadangi lietuvių kalbos vertėjai specializuojasi įvairiose srityse, nuo politikos mokslų iki biologijos, Jūsų projektas bus paskirtas komandos nariui, išmanančiam Jūsų sritį. Tad nepriklausomai nuo to, ar Jums reikalingas mokslinės paraiškos, apeliacijos ar laiško vertimas iš anglų kalbos ar į anglų kalbą, galite būti tikri, kad mūsų lietuvių kalbos vertėjų komanda kokybiškai išvers Jūsų projektą.

Kodėl verta rinktis mūsų lietuvių kalbos vertimų paslaugas?

ProofreadingServices.com padeda rašytojams iš viso pasaulio susisiekti su geriausiais vertėjais bei anglų kalbos redaktoriais. Mūsų prieinamos, tikslios vertimo paslaugos verslui, akademinei bendruomenei bei autoriams padės pasiekti naujus skaitytojus ir plėstis į tarptautines rinkas, nepriklausomai nuo kalbos ar temos. Didžiuojamės aukštais kokybės standartais, kuriais vadovaujasi mūsų profesionalūs vertėjai, ir garantuojame, kad liksite patenkinti mūsų darbu.

Susisiekite su mumis dėl vertimo kainos pasiūlymo.