Profesionálne online prekladateľské služby

Slovakian Translation Services

ProofreadingServices.com poskytuje profesionálne prekladateľské služby zo slovenčiny do angličtiny, z angličtiny do slovenčiny a viaceré ďalšie jazykové páry. Zatiaľ čo sme najznámejší pre naše služby korektúry a úpravy textov pre akademikov, uchádzačov o zamestnanie, podnikateľov a autorov z celého sveta, naše služby v oblasti tradičných prekladov sa naďalej zaväzujú k vykonávaniu vysoko-kvalitnej práce, k skvelému zákazníckemu servisu a dostupným cenám.

Kontaktujte nás pre vytvorenie cenovej ponuky za preklad.

Aké prekladateľské služby poskytujeme?

Chystáte sa publikovať v anglicky hovoriacej krajine, anglickom časopise, príp. máte podobnú príležitosť? Ponúkame preklad zo slovenčiny do angličtiny s dodatočnou korektúrou nášho anglického tímu.

Chcete svoje dielo sprístupniť miliardám ľudí na celom svete, ktorí nehovoria anglicky? Prekladáme z angličtiny do slovenčiny, hindčiny, švédčiny a do ďalších jazykov.

Špecializujeme sa na …

  • Akademický preklad. Nechajte náš tím preložiť vaše články do časopisov, výskumné práce, dizertačné práce, záverečné práce do angličtiny a z angličtiny do slovenčiny, aby ste mohli publikovať v širšom rámci a zväčšili tak možnosti dopadu vašej práce.
  • Obchodný preklad. Preklad webových stránok vašej spoločnosti, blogových príspevkov, marketingového materiálu a ďalších firemných materiálov je kľúčom k rastu vášho podnikania – a k zarobeniu väčšieho množstva peňazí.
  • Literárny preklad. Usilovne ste pracovali na vašom rukopise, či už ide o román, monografiu alebo scenár. Profesionálne prekladateľské služby nášho tímu môžu výrazne zvýšiť čitateľnosť vašich textov a umožnia vášmu dielu získať svetové publikum.

Na ProofreadingServices.com náš tím jazykových expertov preložil už tisíce dokumentov pre spokojných zákazníkov v Bratislave, Košiciach a Prešove a po celom svete. Na rozdiel od iných prekladateľských spoločností ponúkame anglické korektúry vďaka našej službe prekladov zo slovenčiny do angličtiny, aby naše preklady zneli, akoby ich napísal ten, pre ktorého je angličtina materinským jazykom.

Kto sme?

Prekladatelia na ProofreadingServices.com majú znalosti a skúsenosti potrebné k tomu, aby precízne preložili váš text a zachovali vaše znenie a štýl. Keďže naši slovenskí prekladatelia sa špecializujú na celý rad oblastí – od histórie po inžinierstvo – váš projekt bude pridelený členovi tímu, ktorý sa danej oblasti dlhodobo venuje. Či už potrebujete preložiť z angličtiny alebo do angličtiny svoj abstrakt, odporúčací list alebo knižné dielo, môžete to zveriť do rúk nášmu tímu slovenských prekladateľov, ktorí pripravia kvalitný preklad vášho projektu.

Prečo si vybrať naše slovenské prekladateľské služby?

Na ProofreadingServices.com uľahčujeme autorom po celom svete možnosti spojiť sa s najlepšími prekladateľmi a anglickými korektormi. Naše cenovo dostupné a presné prekladateľské služby pre firmy, akademikov a autorov vám pomôžu osloviť nových čitateľov a expandovať na medzinárodné trhy bez ohľadu na jazyk alebo tému. Sme hrdí na vysokú úroveň kvality, ktorú naši profesionálni prekladatelia dosahujú a garantujeme spokojnosť s našou prácou.

Kontaktujte nás pre vytvorenie cenovej ponuky za preklad.