Професійні послуги онлайн-перекладу

Ukrainian Translation Services

ProofreadingServices.com пропонує професійні послуги перекладу українською мовою з англійської, англійською з української, а також в багатьох інших мовних парах. Хоча ми й відомі нашими послуги з коригування та редактури англійською мовою для науковців, шукачів роботи, бізнесменів та авторів з усього світу, наші послуги з перекладу людьми стають продовженням нашої прихильності якісній роботі, фантастичному обслуговуванню клієнтів та доступності цін.

Зв'яжіться з нами для отримання кошторису.

Які послуги з перекладу ми пропонуємо?

Збираєтесь опублікувати свою статтю в англомовній країні, журналі чи деінде? Ми пропонуємо переклад з української на англійську з окремим коригуванням від нашої англомовної команди.

Хочете, щоби ваш контент став доступним мільярдам неангломовних людей по всьому світу? Ми пропонуємо переклад з англійської на українську, спрощену китайську, японську тощо.

Наша спеціалізація...

  • Академічний переклад. Дозвольте нашій команді зайнятися перекладом ваших статей для журналів, дисертацій та наукових робіт на англійську або з англійської на українську, щоб ви могли публікуватися у ширшому колі та розширювати поле своєї роботи.
  • Бізнес-переклад. Переклад вебсайту вашої компанії, публікацій в блогах, маркетингових матеріалів та іншого бізнес-контенту є ключовим фактором для розширення вашого бізнесу та прибутків.
  • Художній переклад. Ви наполегливо працювали над своїм рукописом, чи то роман, мемуари, або ж сценарій. Професійні послуги перекладу людиною допоможуть значно збільшити вашу читацьку аудиторію і дозволять міжнародній аудиторії насолоджуватися вашою роботою.

У ProofreadingServices.com наша команда мовних експертів переклала тисячі документів для задоволених клієнтів з Києва, Харкова, Одеси та усього світу. На відміну від інших перекладацьких компаній, ми пропонуємо коригування англійською мовою від нашої українсько-англійської служби перекладу для створення перекладених документів, які природно звучать мовою перекладу.

Хто ми?

Перекладачі ProofreadingServices.com мають достатні знання і досвід, щоб точно перекласти вашу роботу, зберігаючи ваші голос і стиль. Оскільки наші українські перекладачі спеціалізуються на низці тематик — від економіки до фізики — ваш проєкт буде призначений члену команди, знайомому з вашою сферою. Отож, неважливо, потрібен вам переклад довідки, юридичної дисертації чи додатку з англійської чи на англійську, ви можете довірити нашій команді українських перекладачів створити якісний переклад вашого проєкту.

Чому варто обрати наші послуги перекладу української мови?

В ProofreadingServices.com ми створюємо всі умови для легкої взаємодії письменників із провідними перекладачами та редакторами англійської мови. Наші доступні, точні послуги з перекладу для підприємців, науковців та авторів допоможуть вам отримати нових читачів та розширитись на міжнародних ринках, незалежно від мови та теми. Ми пишаємося високими стандартами якості наших професійних перекладачів, і гарантуємо вам задоволення нашою роботою.

Зв'яжіться з нами для отримання кошторису.